Передати показання за газ в Чернівцях

Для забезпечення коректності розрахунків рекомендуємо споживачам газу фіксувати показання лічильника на кінець поточного місяця споживання та передавати їх у газовій компанії в період з 1 по 5 число наступного місяця.

Через SMS
За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.
По телефону
За номерами контакт-центру (0372) 93-19-04, (067) 44-48-104. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.
Через Особистий кабінет
Для передачі показників газу перейдіть за посиланням
Через додаток
За допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play . Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light.
Через Telegram
Для пердачі показників газу перейдіть за посиланням https://t.me/ua7104_bot. Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: