Передати покази електроенергії в м.Тернопіль

Зчитані (зняті) та передані дані з лічильників протягом періоду є ті, що починаються за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчуються на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), такі дані вважаються переданими на перше число календарного місяця.

По телефону
Передати покази можна зателефонувавши за цілодобовим, безкоштовним номером телефону 0-800-50-90-40
Через Персональний кабінет
Для передачі показів перейдіть за посиланням
Через Telegram
Щоб передати покази через Telegram перйдіть за посиланням https://t.me/TOE_counter_bot

Або ж, можна просто на стартовій сторінці сервісу Telegram зайти на «Пошук» і в стрічці пошуку ввести ВАТ «Тернопільобленерго». Такі можна відразу приєднатися до офіційного чат-боту прийому показників лічильників електроенергії ВАТ «Тернопільобленерго». Для передачі показників необхідно натиснути «Розпочати» та керуватися підказками чат-боту.

Аби передати показник треба знати номер свого особового рахунку, який зазначається у платіжних документах (виставлених рахунках).

Через Viber
Щоб передати покази через Viber, необхідно приєднатися до публічного акаунту ВАТ «Тернопільобленерго» у Viber, для цього перейдіть за посиланням viber://pa/info?uri=toebot
Для передачі показів треба натиснути пункт меню «Передача показів» та керуватися підказками Viber-чату. Аби передати показник треба знати номер свого особового рахунку, який зазначається у платіжних документах (виставлених рахунках).
Через online
Передати покази можна на сайті online, для цього перейдіть за посиланням

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: