Передати показники за світло в Харкові

Показання лічильників треба передати протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця). 

Через SMS
Надішліть СМС на короткий номер 4300, вказавши в тексті смс-повідомлення номер 12-значного особового рахунку та через пропуск самі показники (вартість СМС за тарифом оператора).
По телефону
Зателефонуйте до колцентру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-3424413 Укртелеком
067-2340413 Київстар
050-0540413 Vodafone
063-0540413 Лайфселл

093-7072639
093-5617904 для передачі показів лічильників побутових споживачів м.Харкова

та передайте покази лічильника через голосове меню за допомогою тонального набору, або залиште голосове повідомлення, або через оператора.

Через Особистий кабінет
Зареєструйтеся у особистому кабінеті на сайті АТ “Харківобленерго” та отримайте повний комплекс послуг: передача показів, перегляд історії споживання та квитанцій, замовити послуги, в тому числі з приєднання до мереж АТ “Харківобленерго”.
Через Telegram
Відкрити програму Telegram, у рядку “Пошук” набрати латинськими символами @Kooz2bot (без пробілів) та вибрати канал. Після вибору робота відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку “Start”. Для передачі показників лічильника слід натиснути кнопку “Передача показань” і надалі керуватися підказками бота.
Через Viber
Для передачі показників у чат-боті перейдіть за посиланням viber://pa?chatURI=kharkivoblenergobot
Через сайт
Для передачі показників без реєстрації на сайті перейдіть за посиланням
Через додаток
Завантажте мобільний додаток “Харенерго” за посиланням з Google Play
Інструкція зі встановлення
В офисах
Показники можна передати у приміщенні Центру обслуговування клієнтів у м. Харкові по вул.Плеханівській, 126/2 за допомогою встановлених терміналів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: