Передати показники світла в Дніпрі

З метою своєчасної передачі показників оператору системи розподілу та коректного визначення фактичного обсягу споживання, рекомендуємо фіксувати та передавати показання лічильника починаючи за два дні до кінця місяця і до 2 числа (включно) наступного місяця за розрахунковим.

Через Особистий кабінет
Для пердачі показників перейдіть за посиланням
Через Facebook
В особистому повідомленні на сторінці постачальника електроенергії у Facebook потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, адреса, номер особового рахунку та показання лічильника.
По телефону
Через контакт-центр за номером (056/050/067) 770-11-55. Оператори працюють з 7:00 до 21:00. Можна також передати показники лічильника, не чекаючи з’єднання з оператором через автовідповідач. Дані автоматично потраплять до єдиної бази постачальника.
Через сайт
Щоб передати показники без реєстрації перейдіть за посиланням
Якщо ви є клієнтом таких операторів систем розподілу електроенергії як АТ “ДТЕК Дніпровські електромережі, ПрАТ “ПЕЕМ “Центральна енергетична компанія”, ДП НЕК “Укренерго” або АТ “Укрзалізниця” для пришвидшення опрацювання передавайте показання безпосередньо вашим операторам системи.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: