Передати показники лічильників за газ в Запоріжжі

Для правильності розрахунків за газ споживач послуг повинен фіксувати показання лічильника газу на 1 число і передавати їх у перші 5 днів місяця (з 1 по 5 числа).

Через SMS
Надішліть повідомлення на номер 7104, вказавши номер особового рахунку та через пропуск показання. Текст повідомлення: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – номер рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр).
По телефону
Передати показники лічильника можна за телефоном 0612-808-104 або 067-007-6104. Контакт центр працює щодня з 8:00 до 20:00.
Через Особистий кабінет
Для цього необхідно зайти до Особистого кабінету на сайті за посиланням або за адресою https://ok.104.ua/ua/. Якщо ви вперше подаєте показання лічильника у такий спосіб, вам потрібно зареєструватися.
Через Telegram
Для того щоб передати показники через чат-бот перейдіть за посиланням https://t.me/ua7104_bot
Через додаток
Передати показники можна за допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play . Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light .
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: