Як передати показники за газ у Вінниці

Подати показники за газ треба з 1 по 5 число кожного місяця.

Через SMS
Надіславши смс-повідомлення на короткий номер 7104 у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.
По телефону
За номерами контакт-центру (0432) 509-104, (067) 01-10-104. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.
Через Особистий кабінет
Щоб передати показники за газ перейдіть за посиланням
Через додаток
За допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням . Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light.
Через Telegram
Передати показники можна за посиланням https://t.me/ua7104_bot. Чат-бот можна легко активувати в зручному для вас месенджері, увівши дані особового рахунку, останню оплату за газ або номер лічильника. Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню. У чат-боті теж можна зареєструвати декілька особових рахунків, передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-боті Telegram 7104ua, надіславши фото лічильника.
Через Viber
Передати показники можна за посиланням viber://pa/info?uri=7104ua. Чат-бот можна легко активувати в зручному для вас месенджері, увівши дані особового рахунку, останню оплату за газ або номер лічильника. Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню. У чат-боті теж можна зареєструвати декілька особових рахунків, передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-боті Viber 7104ua, надіславши фото лічильника.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: