Передати показники за газ в Івано-Франківську

Для того, щоб оплачувати лише за спожиті куби газу, споживачам необхідно щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з першого по п’яте число.

Через SMS
За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.
По телефону
За номером контакт-центру 067 65 65 104, 0342 591 104 за допомогою IVR . Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.
Зателефонувавши в контакт-центр, який працює без вихідних з 8.00 до 20.00 год., без обідньої перерви. Телефон контакт центру 0342-591-104, 067 65 65 104.
Через Особистий кабінет
Зафіксувати показання можна в Особистому кабінетіна сайті 104.ua, для цього перейдіть за посиланням Для реєстрації кабінету необхідно вказати номер особового рахунку і суму останнього платежу..
Через Мобільний додаток
За допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play . Тестова версія 104 Mobile розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light.
Через Viber
Через чат-бот 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести особовий рахунок (розпочинається з 071), суму останньої оплати або номер лічильника. Зареєструватись можна за допомогою детальної інструкції – https://viber.104.ua.
Через E-mail
Електронною поштою contact@if.104.ua, вказавши номер особового рахунку або ПІБ та адресу.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: