Передати показники газу в м.Харків

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати в АТ «Харківгаз» до 5 числа.

Через SMS
Надішліть SMS-повідомлення з показниками на номер 7104. Заповнювати SMS слід так: спочатку внести номер особового рахунку (складається з 10 цифр), а потім через пропуск показання лічильника (до 5 цифр).
По телефону
Зателефонуйте за номером (057) 766-21-04 або 067 01 13 104 і, слідуючи підказкам Голосового меню, в тоновому режимі обрати цифру “2”.
Через Особистий кабінет
Для передачі показників перейдіть за посиланням
Через Telegram
Щоб передати показники через чат-бот перейдіть за посиланням https://t.me/ua7104_bot
Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню. У чат-боті також можна зареєструвати декілька особових рахунків, передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-боті Telegram 7104ua, надіславши фото лічильника.
Через Viber
Щоб передати показники через чат-бот перейдіть за посиланням viber://pa/info?uri=7104ua
Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню. У чат-боті також можна зареєструвати декілька особових рахунків, передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-боті Viber 7104ua, надіславши фото лічильника.
Через додаток
За допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play . Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light .
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: