Як передати показники за газ у Дніпрі

Для того, щоб фахівці газової компанії мали інформацію про реальні обсяги споживання газу та могли робити коректні нарахування, клієнтам необхідно щомісяця повідомляти фактичні показники лічильника газу.

Під час передачі даних лічильника через Контакт-центр необхідно вказувати:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • номер особового рахунку (або адреса);
  • показники лічильника;
  • дата фіксації показань;
  • контактний номер телефону.
Через Особистий кабінет
Для входу в Особистий кабінет перейдіть за посиланням .
Через додаток
Передайте показники за допомогою мобільного додатка 104 Mobile:

Завантажити для Android -> 104 Mobile
Завантажити для IOS -> 104 Mobile Light

Через SMS
Надішліть SMS-повідомлення на номер 7104 (у повідомленні потрібно вказати номер особового рахунку (10 цифр) та через пропуск показання лічильника (до 5 цифр). Після відправки SMS Ви отримаєте відповідь: «Ваші показники прийняті та оброблені. Дякуємо».
По телефону
За допомогою IVR-системи (голосового меню): для цього потрібно зателефонувати до Контакт-центру за номерами (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104 (щодня з 08.00 до 20.00) та самостійно, без участі оператора, ввести номер особового рахунку та показання лічильника

Зателефонуйте до Контакт-центру за номерами (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104, дочекавшись на лінії з’єднання з оператором;
Через Viber
Вам необхідно підписатися на паблік-аккаунт 7104ua у месенджері Viber
Для передачі показників лічильника газу або отримання стану особового рахунку споживачеві потрібно підписатися на обліковий запис 7104ua та додати свій особовий рахунок. З усіма доступними функціями сервісу клієнти АТ «Дніпрогаз» можуть легко розібратися за допомогою Viber-бота.
Через Telegram
Вам необхідно підписатися на паблік-аккаунт ua7104_bot у месенджері Telegram. Щоб скористатися паблік-акаунтом, необхідно відкрити Telegram та через меню “Пошук” знайти канал ua7104_bot та підписатися на нього. Після цього Ви зможете скористатися функціоналом паблік-акаунта ua7104_bot.
Через E-mail
Відправте лист на електронну пошту contact@dpgor.104.ua

Згідно з Кодексом газорозподільних систем побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРС, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із газопостачальною компанією.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: