Передати показники за газ в Черкасах

Усі показники потрібно передавати з 25 числа, вони будуть зараховані як кінцеві на поточний місяць. Всі інші показники, які були передані до 25 числа, будуть зараховані на дату передачі показань. Передача показань відбувається відповідно до Вашого району!

Через E-mail
Передати показники газового лічильника та поставити інші питання ви можете на електронну адресу question@chergas.ck.ua
По телефону
У робочі дні можна передати показники газового лічильника за телефонами (0472)31-72-10, 0800-500082 (з мобільних та стаціонарних безкоштовно). А в решту днів працює автовідповідач.
Через Особистий кабінет
Для передачі показників через особистий кабінет необхідно перейти за посиланням та пройти процедуру реєстрації. Під час реєстрації вам потрібно вказати власні дані, які є актуальними.
Після закінчення реєстрації на електронну адресу, яку ви вказали, при реєстрації прийде логін і пароль для входу в особистий кабінет. Коли зайдете до особистого кабінету, ви можете дізнатися всі дані та передати показник лічильника. Для цього потрібно натиснути кнопку “ВВЕСТИ”.
Зверніть увагу! Потрібно вводити показник, той що на вашому лічильнику. Тобто йдуть спершу нулі, а потім показник. Цифри, які після коми вносити не потрібно.
Через сайт
Через форму на сайті АТ «Черкасигаз» перейдіть за посиланням , ліворуч у колонці виберіть “Передача показників лічильника через інтернет”. Далі виберіть свій район зі списку, заповніть усі поля, поставити галочку та натиснути “Надіслати дані”.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Передати показники лічильників
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: